top of page

TOOTEARENDUS

Läbimõeldud, põhjalikult planeeritud ja analüüsil põhinev tootearendus annab eelise nii tootega turule tulemises kui ka konkuretsivõimekalt turul püsimises. 

Kontseptsioon

Kontseptsiooni loome on terve tootearenduse alustala, mis määrab toote nõuded ja soovid. Just kontseptsiooni põhjal algab erinevate lahendusvariantide analüüs ning etapi lõpuks valmib põhimõttelahend koos detailide esialgse asetuse ja tootedisaini määravate teguritega.  

Tööstusdisain

Analüüsime, mis on lõpptarbijate jaoks oluline, lisab nende silmis tootele väärtust ja kuidas eristuda tootega konkurentidest. Nii jõuab toode rohkemate klientideni ja suurema müügi mahuni.

3D Visualiseerimine

3D visualiseerimine annab võimaluse luua reaalse ettekujutuse tootest, mida ei pruugi veel eksisteerida. Lisaks võimaldab visualiseerimine kiirelt ja väikese vaevaga teha tootest pilte erinevas keskkonnas, muuta materjalide pinnatöötlust või värve. Kvaliteetsed visuaalid loovad aluse toodete eelmüügiks ja turundusmaterjalide koostamiseks.

Projekteerimine

Projekteerimise etapis loome 3D CAD mudelid toote detailidest ja koostudest. Detailide projekteerimisel lähtume toote tehnilistest nõuetest ning töötame välja optimaalse geomeetria sõltuvalt toote rakendusviisist. 

Analüüs

Analüüsime toote terviklikkust ja detailide funktsionaalsust. Simuleerime detailide ja koostu töökeskkonna tingimustes käitumist.

Tehniliste omaduste analüüsimine annab infot nii parendamist vajavatest kui ka tugevatest külgedest. Seejärel on võimalik muuta toode vastupidavamaks või üleliigsete varude vähendamisega odavamaks. 

Prototüüpimine & tootmine

Prototüüp annab võimaluse kontrollida ja testida toote erinevaid omadusi ning teha vajalikud muudatused enne tootmisega alustamist.

Tootearenduse lõppfaasis integreerime toote tootmisesse ning loome ka tootmiseks vajaliku dokumentatsiooni.

Vajad nõu uue toote välja arendamises või olemasoleva paremaks muutmises?

Anname nõu olemasolevate toodete efektiivsemaks, funktsionaalsemaks ja kasumlikumaks muutmiseks. Loome nullist edukaid tooteid, mis ühtivad Sinu vajaduste ja soovidega. Räägime lähemalt, saada päring.

bottom of page